Direct zahajuje spolupráci s Uniqa pojišťovnou

vloženo: 8 / 9 / 2012

  Direct zahajuje spolupráci s Uniqa pojišťovnou

Uniqa pojišťovna zahajuje strategickou spolupráci s pojišťovnou Direct, která dne 25. června 2012 oznámila ukončení prodeje nových pojistných smluv.

Klienti Direct pojišťovny mohou využít speciální nabídky, a získat smlouvy nové, popř. lze smlouvy prodloužit za obdobných, či lepších podmínek. Dle Romana Finka, generálního ředitele a člena představenstva Direct pojišťovny je velice důležité stávajícím klientům pomoci a usnadnit jim pojistné procesy. „Uniqa má na českém trhu dlouholetou tradici silného a stabilního pojistitele s vynikajícím klientským servisem, což bylo klíčovým kritériem pro výběr našeho partnera," dodává. Uniqua pojišťovna nabízí klientům Direct pojišťovny pojištění za srovnatelných podmínek, jako doposud.

Uniqa je silným partnerem na poli pojištění, a poskytuje univerzální služby v různých odvětvích pojištění. V nabídce je hned několik autopojištění. Martin Žáček, předseda představenstva a generální ředitel Uniqa pojišťovny řekl: „Uniqa pojišťovna nabízí stávajícím klientům Direct Pojišťovny pojištění za srovnatelných podmínek jako doposud. V našem portfoliu máme několik stovek tisíc smluv autopojištění a jsme kapacitně připraveni nabídnout kvalitní individuální servis na míru i těm, kteří se rozhodnou přejít od Direct pojišťovny k nám. Kromě toho poskytujeme univerzální služby také v dalších odvětvích pojištění, kde se Direct neangažovala, a jsme tak připraveni pokrýt všechny pojistné potřeby klientů Directu. I proto jsme se rozhodli navázat spolupráci a nabídnout velmi rychle naše služby."

Stávající klienti budou v nejbližší době kontaktováni zaměstnanci Uniqa pojištovny a bude jim nabídnuta další možná spolupráce. V případě jakýchkoliv dotazů se mohou klienti Direct pojišťovny obracet na zákaznickou linku Direct 221 221 221.