Dětské úrazové pojištění

vloženo: 4 / 8 / 2017

 

Převládá mylné přesvědčení, že dětské úrazové pojištění je jakýmsi odškodněním po utrpěném úrazu. Není to tak úplně pravda. Dětské úrazové pojištění zajišťuje rodině uchovat si nastavený finanční standard, když jeden z rodičů musí dlouhodobě pečovat o dítě po úrazu. Vyplacené pojistné tak nahrazuje rodině ušlý příjem.

Krytá rizika

  • Úraz s trvalými následky
  • Úraz spojený s hospitalizací v nemocnici
  • Úraz s dlouhou rekonvalescencí
  • Závažné onemocnění dítěte

Jak na to

  • Vyplňte do formuláře základní údaje a porovnejte nabídky pojišťoven
  • U vybrané pojišťovny doplňte chybějící osobní údaje
  • Snažte se dosáhnout na maximum bonusů, které pojišťovna nabízí
  • Po podepsání smlouvy včas a řádně hraďte pojistné

Úrazové pojištění pro děti je nabízeno pro několik eventualit. Jistí se jím převážně trvalé následky po úrazu, které nevykazují známky zlepšení. Trvalé následky obrátí chod rodiny zcela naruby, všechno se musí změnit, jeden z rodičů zůstává doma u dítěte, je potřeba nakoupit nutné zdravotní pomůcky. Bez úrazového pojištění by se rodina ke zdravotnímu neštěstí dítěte mohla dostat i do finančních potíží.

Dlouhodobá i krátkodobá rekonvalescence po úrazu dítěte je také kryta pojistným. Může se jednat o rekonvalescenci několikaměsíční, ale i o rekonvalescenci po zlomenině končetiny, která trvá je týden nebo dva.

Nejvýhodnější dětské úrazové pojištění kryje i nutnost chirurgického zákroku po úrazu a následnou hospitalizaci v nemocnici. Tato pojištění si můžete vyřídit u většiny pojišťoven. Můžete si zvolit jejich kombinaci nebo pojistit dítě jen na jednu pojistnou událost. Je na vás, jak chcete ochránit své dítě.

Proč se vyplatí sjednat dětské úrazové pojištění

· Neočekávaný úraz dítěte může ohrozit finanční situaci v rodině, s nejlepším dětským úrazovým pojištěním máte krytá záda

· Budete usínat s jistotou, že ať už přijde cokoliv, vy jste připraveni

Každý rok ošetří lékaři ambulantně přes půl milionu dětí. Rodiče, kteří své ratolesti pojistili, jistě uvítali možnost plnohodnotně se postarat o jejich plnou rekonvalescenci.