ČSOB pojišťovna nabízí nové pojištění s názvem Best Doctors

vloženo: 26 / 11 / 2013

  ČSOB pojišťovna nabízí nové pojištění s názvem Best Doctors

ČSOB Pojišťovna přichází s úplně novým nadstandardním produktem, který zaujme každého, komu není jeho zdraví lhostejné. ČSOB Best Doctors je nový druh pojištění od tuzemské pojišťovny, které kryje závažné onemocnění a diagnózy a nabízí možnost nadstandardní péče, ošetření a léčbu specialistou.

Best Doctors

ČSOB Best Doctors je unikátní nový produkt na sféře nabídek všech produktů pojišťoven působících na českém trhu. Toto pojištění nabízí hned několik nadstandardních služeb, díky kterým máte kryté velmi závažné choroby a také zajištěnu tu nejlepší péči ve zdravotnictví.

Samotná společnost s názvem Best Doctors vznikla již v roce 1989 v Bostonu a využívá databázi asi 50 000 specialistů ze 400 různých oborů po celém světě. Spolupracuje s více než 300 pojišťovnami a může se pochlubit řadou světových ocenění.

Pojištění od ČSOB pojišťovny zajišťuje přístup ke špičkové lékařské péči. Nezáleží na tom, kde se odborník nachází. Vyberete si specialistu nebo specializované zařízení a v ceně pojištění máte přímou úhradu nákladů spojených s léčbou. Ať jsou to jen jízdenky do vedlejšího města nebo letenky na jiný světadíl. Součástí pojištění je i úhrada ubytování a máte možnost si vzít jednu osobu jako svůj doprovod. Kromě přístupu k lékařským kapacitám máte zajištěn i překlad veškeré lékařské dokumentace, zajištění posudku od jiného lékaře nebo nejvyšší jistotu správné léčby.

Jaké diagnózy jsou vlastně pojištěné?

Produkt ČSOB Best Doctors je u nás zatím unikátní a hodí se jako samostatné pojištění nebo i jako doplněk pro životní pojištění. Kryje závažné choroby, mezi něž se řadí například nejobávanější z chorob, což je rakovina a její následná léčba. Zahrnuto je i léčení leukémie, sarkomu a lymfomu. Další pojištěnou diagnózou je pak bypass koronárních artérií, což je operace k nápravě zúžení nebo ucpání jedné či více artérií s použitím bypassových štěpů.

Pojištění uplatníte ale i při náhradě srdeční chlopně. Jedná se o operaci na základě posouzení kardiologa, kdy je cílem nahradit jednu nebo více srdečních chlopní. Dále neurochirurgický zákrok, což může být zákrok na mozku nebo jiných nitrolebních strukturách, včetně benigního nádoru v míše. A v neposlední řadě transplantace orgánu nebo tkáně, jako jsou ledviny, plicní lalok, kostní dřeň a jiné.