Cestovní pojištění od České pojišťovny

vloženo: 20 / 8 / 2012

  Cestovní pojištění od České pojišťovny

Při cestách do zahraničí byste rozhodně neměli zapomínat na sjednání cestovního pojištění, které vás ochrání před nenadálými léčebnými výlohami a zajistí vám pocit většího bezpečí. Dobře se osvědčí nejen těm, kdo se chystají provozovat adrenalinové sporty, ale i těm, kdo vyrážejí na běžnou dovolenou k moři nebo třeba na poznávací zájezd. Bývá v něm většinou zahrnuté také úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění škod způsobených na cizím majetku. Mělo by se proto pro vás stát podobnou samozřejmostí, jako je například pojištění auta nebo domu.

V nabídce České pojišťovny naleznete několik různých balíčků, které jsou ušité na míru konkrétním potřebám různých klientů. Nejčastěji vás asi budou zajímat krátkodobá cestovní pojištění pro cestu k moři nebo za poznáním. K dispozici je však také několik dalších krátkodobých i dlouhodobých balíčků, určených pro rekreační i adrenalinové sportovce, studenty nebo pro ty, kdo jezdí na služební cesty. Podle svých individuálních potřeb si můžete případně sestavit i svůj vlastní balíček.

V rámci nejoblíbenějších balíčků Turistika a poznání a K moři získávají klienti České pojišťovny nárok na pojištění léčebných výloh do 3 miliónů korun, úrazové pojištění pro případ smrti a trvalých následků, včetně náhrad za nezbytnou dobu léčení. Spolu s tím je poskytováno pojištění odpovědnosti do 3,5 mil. a pojištění zavazadel do výše 10 tis. korun. Rovněž je k dispozici nonstop asistenční služba v češtině. Pokud uzavřete cestovní pojištění online, tak jeho platnost může začít již za jednu hodinu od jeho sjednání.

Pamatováno je také na ty, kdo chtějí uzavřít cestovní pojištění při svých cestách po Česku - je pro ně přichystán balíček Tuzemsko. Je vhodný pro děti, které jezdí na letní tábory nebo na školy v přírodě, ale také pro rodiny, které plánují delší výlet nebo na dovolenou v tuzemsku. Součástí tohoto cestovního pojištění je krátkodobé úrazové pojištění, které vám zajistí větší jistotu při sportovních aktivitách, a také pojištění zavazadel a pojištění pro případ stornování cesty.

Česká pojišťovna dlouhodobě vede svoje klienty k tomu, aby si uzavírali smlouvy online z pohodlí svého domova. Neplatí to pouze o oblíbeném pojištění vozidel, ale také o dalších produktech, mezi které se řadí i cestovní pojištění. Při běžném uzavření smlouvy přes internet je nabízena sleva 10 %, na stránkách Facebooku pak můžete obdržet dokonce 20% slevu. Kromě toho mohou všichni počítat s dárkem v podobě slevového kuponu na fotoknihu v hodnotě 200 Kč. Neměli bychom zapomenout ani na to, že při cestách s rodiči mají děti do 6 let cestovní pojištění zcela zdarma a děti do 18 let platí jenom polovinu ceny.