Být ženou, u Allianz pojištěnou, se vyplatí!

vloženo: 2 / 4 / 2012

  Být ženou, u Allianz pojištěnou, se vyplatí!

Dnešní hektická doba nám nastolila nemilosrdné tempo, kterému odvádíme tu nejcennější daň - naše zdraví. Co proto můžeme udělat? Většinou se začínáme ptát, když už je pozdě. Bláhově se domníváme, že nám se závažná onemocnění obloukem vyhnou. Hladíme rostoucí život v nás a nepřipouštíme ani na kraj mysli skutečnost, že by se chromozómy neposkládaly tak, jak se od nich žádá.

Rytmuse má jen Dara. Pojištění Allianz Rytmus si může dopřát každá žena.

V čem tedy spočívá výjimečnost připojištění „PRO ženy", které prostě musíte mít?
Jednak pojistí jak závažná ženská onemocnění (rakovina in situ - první stádium rakoviny, osteoporotické zlomeniny, revmatoidní artritida), tak i operace (rekonstrukce prsu po operaci, operace pohlavních orgánů, transplantace kůže v obličeji). Připojištění „PRO ženy", které se sjednává v rámci životního pojištění RYTMUS, myslí i na možné těhotenské, porodní a poporodní komplikace (embolie, trombózy, mimoděložní těhotenství) a jako první na českém trhu pojišťuje i závažné zdravotní stavy narozeného dítěte (Downův syndrom, hydrocephalus, spina bifida). Dle diagnózy je vyplácen až pětinásobek sjednané pojistné částky.
Není třeba být však pesimistou. S Allianz nemusíte mít strach z toho, co bude. S Allianz budete totiž na všechny možné nepřízně osudu připraveni. A společně je překonáte.