Allianz připravila nové pojištění pro vozidla značky Škoda

vloženo: 22 / 1 / 2014

  Allianz připravila nové pojištění pro vozidla značky Škoda

S úplně novým druhem pojištění právě teď přichází Allianz pojišťovna, která nabídne všem majitelům vozů Škoda značkové pojištění vozidel. Allianz se inspirovala několika automobilkami, které tento produkt již nabízejí a ukazuje se, že je o takový druh pojištění značný zájem.

 

Škoda jako lídr trhu u nás

Rozhodně je bez diskuze, že hlavním tahounem mezi českými řidiči je značka vozidel Škoda. Její obliba neklesá ani v sekci ojetých vozidel a tak Allianz pojišťovna ve spolupčáci se Škoda Auto a Škofin připravily nové značkové pojištění pro majitele vozidel Škoda. Zaujme nejen širokým rozsahem služeb, ale i výhodami a bonusy.

Samotné Škoda Pojištění zahrnuje jak pojištění vozidla, tak i povinné ručení. Tím odpadává jedna starost navíc. Celkové pojištění vychází z klasického pojištění Allianz pro vozidla, kde jsou v nabídce produkty Standard a Plus. Pojištění je určeno pro majitele nových nebo maximálně 18 měsíců starých vozů a obsahuje například pojištění GAP. To zahrnuje pojistné krytí, které zabraňuje poklesu finanční hodnoty automobilu, což by mohlo být v případě krádeže vozidla pro majitele finančně nevýhodné.

Konkrétní bonusy pojištění

Kromě dalších klasických součástí běžného pojištění vozidel od pojišťovny Allianz jsou zde bonusy tohoto produktu. Funguje tu například koncept Domovského servisu. To znamená, že při uzavírání smlouvy si vyberete servis, kde by v případě pojistné události došlo k opravě auta. Výhodou je pak to, že úhrada náhradních dílů probíhá v cenách nových originálních částí vozu a není tedy započítávána amortizace.

Škoda Pojištění se pyšní i nejrychlejším bonusovým systémem na českém trhu. Běžná doba získání bonusů je cca 10 let, kdežto toto pojištění ji nabízí již po 5 letech. Neměli bychom ale ani opomenout zapůjčení vozidla v případě pojistné události na 20 dní zdarma nebo v případě odcizení až na 60 dní.

Produkt si lze upravit podle vlastních požadavků a v kombinaci s bonusovým systémem lze dosáhnout značné úspory až v hodnotě několika desítek procent.