Allianz pojišťovna má nový web

vloženo: 18 / 11 / 2013

  Allianz pojišťovna má nový web

Allianz pojišťovna a.s. představila úplně nový web pro své klienty a zákazníky, kterým se tak značně zjednodušilo hledání informací, práce s formuláři, ale i přihlašování ke svým účtům či jenom vyhledávání informací o produktech pojišťovny.

 

Vzhled, který zaujme

Ihned na úvodní stránce www.allianz.cz pozná i občasný návštěvník webu pojišťovny Allianz změnu. Web je situován jako moderní prezentace nejen v tuzemsku, ale i ve světě a má tak v klientovi vzbudit maximální důvěryhodnost. Jak uvedla mluvčí pojišťovny, klienti by měli vědět, že Allianz pojišťovna nepůsobí jen v České republice, ale její aktivity jsou po celém světě a přináší tak jistotu stabilního finančního partnera.

Nové webové stránky nepřináší pouhý nový moderní design. Najdeme zde i řadu nových funkcí, na které jsme před změnou nebyli zvyklí. Konkrétně se tak jedná například o přehledné fulltextové vyhledávání, které by nám mělo usnadnit nalezení požadovaného produktu nebo informací. Mimo to je zde i přehledná mapa, kde najdeme kontaktní místa pojišťovny.

Nové menu

Allianz pojišťovna chtěla docílit i snadnější orientace a používání webu a tak nabízí úplně nové přepracované hlavní menu. Podle ní by tak mělo být intuitivní, mělo by mít snadnější ovládání a jednodušeji by se měli klienti pojišťovny orientovat v jednotlivých nabídkách produktů.

Novinkou, kterou potěší řadu návštěvníků webu je jistě i zpřístupnění nových formulářů. Často se totiž jednalo o formuláře, které byly pouze v offline podobě a klient si je musel vytisknout, vyplnit a odevzdat na kontaktním místě. Nově jsou některé formuláře převedeny do online verze a odpadá tak nutnost návštěvy některé z poboček pojišťovny.

Pojištění online

Pojišťovna Allianz se tak blíží trendu, který se ve světě, ale i u nás stále více rozmáhá. Je to komplexní pojištění online, kdy nemusíte navštěvovat kamenné pobočky a vše si vyřídíte v pohodlí domova. Allianz tak doufá, že i přivede více lidí na svůj web a třeba se i zvýší počet nových klientů, kteří právě díky pozitivním referencím k pojišťovně přijdou.