Aegon životní pojištění

   

Životní pojištění je řešení, které ochrání vaše finanční zdroje - současný i budoucí příjem. Hlavním účelem je poskytnout vaší rodině finanční zabezpečení v případě neočekávané události, kterou může být vážný úraz, nemoc nebo i smrt.

Na začátku pojištění u Aegon pojišťovny si zvolíte ochranu podle vašeho uvážení a dobu trvání životního pojištění. V průběhu smlouvy pak můžete například změnit výši pojistné ochrany, ale také máte možnost vkládat mimořádné vklady nebo si předplatit pojistné, které je ihned investováno. Při splnění zákonných podmínek - doba trvání do 60 let věku a pojištění delší než 60 měsíců, je navíc vaše životní pojištění daňově odečitatelné. Aegon pojišťovna nabízí tři produkty životního pojištění a to investiční, univerzální a rizikové.

Aegon pojišťovna je známá svým nestandardním přístupem k jednotlivým životním rizikům a vysokou míru inovace, kterou vyjadřuje mnoho možností připojištění invalidity již od 1. stupně, nebo například pojištění pro diabetiky.

Fondy investičního pojištění

Aegon nabízí opravdu široké portfolio fondů a investičních možností. Můžete investovat do fondů Aegonu peněžního trhu nebo dluhopisového fondu, dále do evropských či světových akcií. Alternativní investicí jsou speciální fondy a aktivně řízená portfolia.

Informace aktuální k 24.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?