Úrazové pojištění od pojišťovny Aegon

   

Pojištění od AEGONU je srozumitelné a jednoduché pojištění, kde již před uzavřením smlouvy víte, za co vlastně platíte. Máte možnost se seznámit se všemi riziky, které pojištění kryje a nemusíte se pak bát, co je na vás v podmínkách vlastně přichystáno. Tuto výhodu oceníte hlavně při sjednávání a vyhledávání informací na internetu.

Další podstatou pojištění pak může být i rychlost, jakou si ho lze sjednat. Společnost nabízí sjednání hned, jakmile jim dorazí první platba na účet AEGONu. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout i to, že AEGON se řadí mezi světové společnosti pohybující se ve finanční sféře již řadu let a má za sebou přes 40 milionů klientů.

Výhody pojištění

Samotné pojištění má výhody, jež mohou oslovit řadu lidí. Především to jsou velmi nízké platby, které připadají jen na několik stokorun ročně. Samozřejmě záleží na produktu, který si vyberete a podle rizik, jaká chcete zahrnout. Umožněné je i souběžné plnění z jiných smluv, které máte sjednané. To může být pro klienta celkově velmi výhodné.

Zajímavé je pak i krytí rizik. Můžete být jako řidič, spolujezdec při dopravní nehodě, chodec nebo jen cestující v hromadné dopravě. Vždy jste účastníkem. A kromě České republiky se pojištění samozřejmě vztahuje i na zahraničí.

Výběr variant

AEGON nabízí 3 základní druhy nebo si můžete sestavit vlastní balíček. Je to Základ (100 Kč měsíčně), Plus (190 Kč měsíčně) a Premium (350 Kč měsíčně). Nebo si sestavte balíček podle vlastních preferencí a cenu si určíte sami. U Premium produktu je pak krytí ve výši 2 000 000 Kč v případě invalidity nebo smrti. Produkt si lze sjednat na pobočce, na modré lince anebo pomocí mailu.

Informace aktuální k 25.9.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také