Aegon pojišťovna a penzijní fond

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevAegon pojišťovna a.s., Aegon penzijní fond a.s.
AdresaNa Pankráci 26/322, 140 00 Praha 4
Telefon+420 244 090 390 (fax)
Bezplatná linka800 111 222
E-mailvasedotazy@aegon.cz
Webwww.aegon.cz

   

 

Produkty Aegon pojišťovna a penzijního fondu

Životní pojištění

       

Klienti Aegon mohou ocenit nestandardní přístup k jednotlivým životním rizikům a vysokou míru inovace, například připojištění invalidity již od 1. stupně, úvěrový balíček nebo pojištění pro diabetiky.

Více info  

Úrazové pojištění

       

Úrazové pojištění je AEGON je vhodné například pro všechny řidiče, kteří se bojí vážných následků z dopravní nehody. V roce 2012 došlo k přes 80 000 tisícům dopravních nehod. Tedy riziko je to opravdu velké.

Více info  
 

Historie pojišťovny Aegon

Společnost s tímto jménem vznikla v roce 1983 sloučením dvou Nizozemských pojišťovacích společností AGO a Ennia. Historie koncernu nicméně sahá mnohem hlouběji do poloviny devatenáctého století, kdy "předkové" společnosti Aegon nabízeli v Nizozemí takzvané pohřební fondy.

Společnost Aegon svou činnost v České republice zahájila v dubnu 2005 založením společnosti Aegon pojišťovna, a.s. jako specialista na prodej investičního životního pojištění. V roce 2007 vznikl Aegon Penzijní fond, a.s. V Česku se tak Aegon zaměřuje na investice, pojištění a penze.

Získaná ocenění

Společnost Aegon získala tři nominace a nakonec i dvě ceny v červenci 2011 na European Pensions Awards. Na tomto vyhlášení získal již druhý rok po sobě Aegon Global Pensions prestižní cenu Pension Provider of the Year Award. Dceřiná společnost TKP Investments vyhrála cenu Multi-Manager roku dokonce počtvrté za sebou.

Od roku 2007 pojišťovna spolupracuje s dvojnásobnou olympijskou vítězkou – rychlobruslařkou Martinou Sáblíkovou, která její logo nosí na svém dresu. Spojení je logické i tím, že v domovské zemi koncernu – Nizozemí je rychlobruslení takřka národním sportem.